Uçurtma Temizlik'e hoş geldiniz. Profesyonel Temizliğin Adresi

Image

Yerinde Halı yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Halılarınızın boyutu büyükse yerinde halı yıkama hizmeti ile halılarınızı yıkatabilirsiniz. Halı yıkama hizmeti almak isteyen ancak halılarını yıkamaya göndermek istemeyen müşterilerimiz yerinde halı yıkama hizmetimiz ile halılarını yıkatabilirler. Halılarımızın üzerinde gözle göremeyeceğimiz mikroplar barınmaktadır. Sürekli temas halinde bulunduğumuz halılarımızın temizliği özellikle küçük çocuğu olanlar için oldukça önemlidir. Yerinde halı yıkama hizmeti ile daha steril bir ortam istiyorsanız mutlaka bizlere ulaşmalısınız.

Yerinde Halı Yıkama Fiyatları Ne Kadar?

Halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz yerinde halı yıkama fiyatlarının daha pahalı olduğunu düşünmektedir. Oysa, yerinde halı yıkama ücretlerimizde normal halı yıkamada olduğu gibi m² üzerinden hesaplanmaktadır. Yerinde halı yıkama fiyatımız m² başına 10₺’dir. Yerinde halı yıkama hizmeti almak isteyen ya da hizmetimiz hakkında bilgi almak isteyenler sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirler.

Uçurtma Temizlik olarak yerinde halı yıkama hizmetimiz ile sizleri memnun etmek için durmaksızın çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için her şeyden önce gelmektedir. Bizlere ulaşım sağlayarak alanında uzman ekibimiz ile hemen yerinde halı yıkama hizmetinden yararlanmaya başlayın.

Soru sormaktan çekinmeyin

Yakın zamanda verilen
Hizmetlerden Bazıları

İş Galerisi

Dış Cephe ve Cam Temizliği

Temizlik Hizmeti

Ev Ofis Temizliği

Temizlik Hizmeti

Mutfak Temizliği

Temizlik Hizmeti
Herhangi Bir Yardıma veya Desteğe İhtiyacın mı Var

Tereddüt Etmeyin,
Daha İyi Yardım ve Hizmetler İçin

Bize Ulaşın.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ucurtma temizlik whatsapp hatı ucurtma temizlik whatsapp hatı