Uçurtma Temizlik'e hoş geldiniz. Profesyonel Temizliğin Adresi

Image

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik Nedir?

Sanayi bölgelerindeki fabrika ve diğer imalathanelerdeki makineler, zamanla farklı kirlerin oluşmasına neden olmaktadır. Kirler, üretim sonrasında bazı sorunları beraberinde getirmektedir. Bu nedenle firmalar makine sistemlerinin kirlerinden arındırılması için endüstriyel temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Özellikle sağlık ve gıda alanında üretim yapan tesisler için endüstriyel temizlik oldukça gerekli bir hizmettir. Ancak endüstriyel temizlik sadece makinelerin temizliği ile sınırlı değildir. Çünkü fabrikalarda bulunan diğer alanların da etkin bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Böylece tüm alanlar hijyenik bir yapıya kavuşturulur ve bu durum üretime de olumlu bir şekilde yansır.

Endüstriyel temizlik ,diğer temizlik türlerinden oldukça farklıdır. Çünkü temizlenen alalınların bir bölümü makineler ile ilgilidir. 

Bu nedenle mutlaka deneyimli ve yeterli ekipmanlara sahip bir temizlik şirketi ile çalışılmalıdır. 

Endüstriyel Temizlik Nasıl Yapılır ?

Endüstriyel temizlik sırasında uygun temizlik ekipmanları ve kimyasalları kullanılarak bölgenin dezenfekte edilmesi sağlanır. tam otomatik sistemli makineler kullanılarak gerçekleştirilen bu temizlik , çıkarılması zor kir ve lekelerden dahi kurtulmayı sağlamaktadır. Yine endüstriyel temizlik işlemleri iki aşamadan meydana gelmektedir. Bunlardan ilki mekanik diğeri ise kimyasal temizliktir.

Mekanik temizlik için genellikle çekiç, kürek, pinçe, ve su püskürtmeli makine gibi ekipmanlar kullanılır. Kimyasal temizlik sırasında kullanılan malzemeler ise çözücü özelliğe sahip kimyasal ürünlerdir.

Endüstriyel temizlik sırasında zeminlerin sadece görünen kısımları değil derinlemesine temizlenmeleri sağlanır. Yine kablo yolları donanıma zarar vermeyecek şekilde temizlenir. Ayrıca metal aksesuarların dokusuna herhangi bir şekilde zarar gelmez ve endüstriyel atıkların tam anlamı temizlenmesi sağlanır. Soru sormaktan çekinmeyin

Yakın zamanda verilen
Hizmetlerden Bazıları

İş Galerisi

Dış Cephe ve Cam Temizliği

Temizlik Hizmeti

Ev Ofis Temizliği

Temizlik Hizmeti

Mutfak Temizliği

Temizlik Hizmeti
Herhangi Bir Yardıma veya Desteğe İhtiyacın mı Var

Tereddüt Etmeyin,
Daha İyi Yardım ve Hizmetler İçin

Bize Ulaşın.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ucurtma temizlik whatsapp hatı ucurtma temizlik whatsapp hatı