Uçurtma Temizlik'e hoş geldiniz. Profesyonel Temizliğin Adresi

Image

Banka Temizliği

Banka temizliği, temizlik hizmetleri arasında, barındırdığı uygulama riskleri nedeniyle en zor

hizmetlerden biridir.

Temizlikte özel koşullar içeren personellerin güvenilirliğinden emin olunması ve uzun süre aynı firmada çalışmış uzman personel niteliği kazanmış olması gerekmektedir. Bankalar ve diğer finans kuruluşları, insan sirkülasyonun fazla olduğu işletmeler arasında olduğundan günlük ve haftalık olarak düzenli temizlik hizmeti ihtiyacı olan yerledir.

Bankaların temizliği güvenlik nedeniyle ekstra önlemlerin alınmasıyla yapılmalıdır. Bu güvenlik hassasiyetinin farkında olan firmamız, banka temizliğinde görev alacak personellerini özel olarak araştırmalardan geçirmiştir.

Bankaların temizliği hafta içi, hafta sonu, mesai saatleri içinde veya mesai saatleri dışında olmak üzere sizlerin isteği doğrultusunda yapılmaktadır. Temizlik konusunda personelimiz insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen temizlik kimyasalları kullanarak sağlıklı ve hijyenik çalışma ortamları sağlamaktadır.

Banka temizliğindeki hizmetlerimizin yapılma şekli şöyledir;

Banka içinde bulunan çöp kutuları ve yerlerdeki çöpler toplanır. Çöp kutularının içleri hijyenik çöp poşetleriyle değiştirilir. Çöp toplama işleminin ardından eşyaların tozlarının alınması başlar.

Toz alma işlemi genel temizlik prensibi olarak üst katlardan başlayarak aşağı katlara doğru inerek yapılır. Bu şekilde dolap, sehpa, koltuk, masa vb. yerlerin tozları uygun temizleyici malzemelerle yapılması sağlanır. Ayrıca fotokopi, fax ve bilgisayar gibi elektronik cihazlarında temizliği yapılırken hassas kurallar uygulanır. 

Soru sormaktan çekinmeyin

Yakın zamanda verilen
Hizmetlerden Bazıları

İş Galerisi

Dış Cephe ve Cam Temizliği

Temizlik Hizmeti

Ev Ofis Temizliği

Temizlik Hizmeti

Mutfak Temizliği

Temizlik Hizmeti
Herhangi Bir Yardıma veya Desteğe İhtiyacın mı Var

Tereddüt Etmeyin,
Daha İyi Yardım ve Hizmetler İçin

Bize Ulaşın.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ucurtma temizlik whatsapp hatı ucurtma temizlik whatsapp hatı